Hafif yapıda bir akülü tekerlekli sandalye arıyorsanız, Poylin P209 Small Katlanabilir Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye modelini aldığınızda neden daha önce almadığınıza şaşıracaksınız. Seçim yaparken kararsızlığınızı yok edecek ürünümüzün belli başlı özelliklerinden hemen bahsedelim.
Hafif alüminyum gövdeli ve lityum pilli olan tekerlekli sandalyemiz sadece 28,5 kg ağırlığındadır. Katlandığında araç bagajlarında, arka koltukta ve uçak bagaj bölümünde rahatlıkla taşınır. Kompakt tasarımı ile dar alanlarda hareket kabiliyeti çok iyidir. Lityum pil teknolojisi ile hem hafif hem de erim mesafesi yüksektir. Konforlu oturma minderi ve sırtlığı hava alabilen kumaş kaplıdır. Ayarlanabilir emniyet kemerli hareketli kolçaklı ve altta file sepetlidir. 150 kg taşıma kapasitesi ile kilolu bireylerin de güvenle kullandığı ürünümüz, küçük ön ve arka tekerlekleri ile sınırsız bir özgürlük deneyimine sahiptir.
Hayatın ertelenmeyecek kadar kısa olduğunun farkında olanlar tekerlekli sandalye seçiminde çok daha hızlı karar veriyor. Bataryası uçak seyahatlerine uygun olan ürünümüz, fiyat performans olarak beklentileri üst düzeyde karşılıyor. Dar alanlarda, kalabalık mekânlarda, iç ve dış ortamlarda istediğiniz hareket özgürlüğüne Poylin P209 ile kavuşacaksınız.
Ultra hafif yapıda, katlanabilen, konforlu ve güvenli kullanımlı akülü tekerlekli sandalye ile kaybettiğiniz hareket özgürlüğüne sadece bir tık uzaklığındasınız.
| Gövde | Alüminyum gövde |
| Motorlar | 2 x 24V, 250W Fırçasız (Brushless) DC Motor |
| Akü | 2 x DC 24V, 5 AH Lityum (Lithium) Pil |
| Joystick | Fırçasız Çift Sürüşlü Rocker Kontrolcü |
| Şarj Cihazı | 2 Amp Off-Board |
| Oturma Yeri Derinliği | 44 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 41 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 46 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 46 cm |
| Toplam Uzunluk | 104 cm |
| Toplam Genişlik | 62 cm |
| Toplam Yükseklik | 96 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 25 cm |
| Ön Tekerlek | 7" |
| Arka Tekerlek | 12" PU Dolgu Lastik |
| Ürün Ağırlığı | 28,5 kg |
| Maksimum Engel Atlama | 12 cm |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 150 kg |
| Maksimum Hız | 7 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 25 km |
| Maksimum Güvenli Eğim | 12° |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |