Tükendi
Gelince Haber VerAkülü tekerlekli sandalye arayanların beklentileri genelde aynıdır: Kaliteli olsun, hafif olsun, taşınabilir olsun ve kullanıcısını yormasın isterler. Bu beklentilerin tamamını karşılamak için üretilmiş olan Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun modern tasarımlı bir üründür. Ağır ve hantal yapılı akülü tekerlekli sandalyeleri unutturmuş, hem hafif hem de güçlü bir akülü tekerlekli sandalye olarak adını kısa sürede duyurmuştur.
Katlanabilen, bagajlara rahatlıkla sığabilen ve kullanıcısını yarı yolda bırakmayan bir akülü tekerlekli sandalye arıyorsanız Poylin P209 XL modelini mutlaka incelemelisiniz.
Akülü tekerlekli sandalyenin hafif ve katlanabilir oluşu kullanıcı için büyük bir avantajdır. Tam dolu şarj ile 30 km yol gidebileceğiniz ürünümüz; altta file sepeti, hava alabilen konforlu döşemesi, geri devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerlekleri, ayarlanabilir emniyet kemeri, manevra kabiliyeti yüksek küçük ön ve arka tekerlekleri ve uzun ömürlü lityum pilleri ile istenen tüm özelliklere sahiptir.
Aktif kullanıcılar için en doğru seçim olan Poylin P209 XL, manuel tekerlekli sandalye kullanamayan hareket kısıtlılığı olan bireylerin hayatına en doğru ve en etkili şekilde dokunan bir üründür. Teknoloji ile konforu en güzel şekilde bir araya getiren akülü tekerlekli sandalyemiz; kullanıcısını yormayan, yavaşlatmayan aksine hızlandıran bir model olarak tercih edilmektedir.
| Gövde | Alüminyum gövde |
| Motorlar | 2 x DC 24V, 250W |
| Akü | 2 x 10 AH Lityum İyon Pil |
| Joystick | Avrupa Tipi 2A |
| Şarj Cihazı | 2 Amp Off-Board |
| Oturma Yeri Derinliği | 44 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 46 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 48 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 47 cm |
| Toplam Uzunluk | 104 cm |
| Toplam Genişlik | 70 cm |
| Toplam Yükseklik | 96 cm |
| Katlanır Genişlik | 33 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 25 cm |
| Kolçak Arası Genişlik | 55 cm |
| Ön Tekerlek | 8" PU Dolgu Lastik |
| Arka Tekerlek | 12" PU Dolgu Lastik |
| Ürün Ağırlığı | 33 kg |
| Maksimum Engel Atlama | 12 cm |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 180 kg |
| Maksimum Hız | 7 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 30 km |
| Maksimum Güvenli Eğim | 12° |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |