Tükendi
Gelince Haber VerTaşınabilir, kaliteli, dayanıklı ve yüksek performanslı olan Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, çıkarılabilir güçlü aküleri ve katlanabilen gövdesi ile yolculuklarda rahat taşınan bir üründür. Hayatı planlı yaşamak, doyasıya tadını çıkarmak ve başkalarına muhtaç olmadan gezip dolaşmak isteyen yürüme engelli bireylere iç ve dış mekanlarda istedikleri hareket özgürlüğünü sunar. Kullanıcının günlük yaşama uyum sağlamasında önemli rol oynar.
Aracınıza katlayarak kolayca yükleyeceğiniz ürünümüz, depolama olarak fazla yer kaplamayan bir yapıdadır. Konforlu minderi, ayarlanabilir özellikleri, dayanıklı bataryası, iki farklı renk seçeneği ve güvenli oluşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.
Hareket kısıtlılığı olan bir birey hareket özgürlüğüne kavuşmak ister. Bunu yaparken de hem rahat hem güvenli olmak hem de aracından ve kendinden emin olmak ister. Kullanıcısına güven veren ve seyahatlerde araç bagajlarında kolaylıkla taşınan katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, "hem marka olsun hem de sorunsuz çalışsın" diyenlerin beğendiği bir modeldir.
Bundan sonra size sadık bir yol arkadaşı olacak olan ürünümüz, ayağınız eliniz olacak ve sizi hayata yeniden bağlayacaktır. Avrupa kalitesinde adeta mühendislik harikası katlanır bir akülü tekerlekli sandalye olarak beklentileri üst düzeyde karşılayan ürünümüz; ayarlanabilir sırtlığı, ayaklıkları, emniyet kemeri ve hareketli kolçakları ile özgürlüğünüzü katlayıp yanınızda her yere taşıyabileceğiniz bir akülü tekerlekli sandalyedir.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motorlar | 2 x DC 24V, 450 W |
| Joystick | VR2 Joystick |
| Akü | 2 x 50 AH |
| Oturma Yeri Derinliği | 43 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 43 cm - 52 cm (Ayarlanabilir) |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 50 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 42,5 cm |
| Toplam Uzunluk | 105 cm |
| Toplam Genişlik | 60 cm |
| Ürün Ağırlığı | 73 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 18 cm - 30 cm (Ayarlanabilir) |
| Ön Tekerlek | Dolgu Lastik |
| Arka Tekerlek | Dolgu Lastik |
| Maksimum Güvenli Eğim | 10° |
| Geri Yaslanma Açısı | 8° |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Maksimum Hız | 6 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 25 km |
| Dönme Yarıçapı | 90 cm |
| Tilt Özelliği | Var |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |