Hareket kısıtlılığı olan bireylerin en sadık yol arkadaşı olan Meyra IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye taş gibi sağlam, konforlu ve güvenlidir. Her detayı inceden inceye tasarlanmış, güçlü motorları ve aküleri, iç ve dış mekân kullanımına uygunluğu, konforlu ve güvenli oluşu ile tercih sebebi olmuştur.
Akülü tekerlekli sandalyeler, tasarım olarak manuel tekerlekli sandalye kullanamayan hareket kısıtlılığı yaşayan bireylerin parmakları ile hareket ettirdiği medikal cihazlardır. Markasına ve modeline göre farklı özelliklere sahip olup, Meyra markasının en popüler ürünlerinden biri olan akülü tekerlekli sandalyemiz bunlar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.
Her parçasında ve her vidasında kaliteyi hissettiren Meyra IChair, ergonomik koltuğu ve sırt kırma özelliği olan bir üründür. Işıklandırma sistemi ile gece sürüşlerinde güven verir. Ayarlanabilir sırtlığı, titreşim emici şasesi ve konforlu oturma bölgesi ile ağrı hissettirmez. Kompakt tasarımlı olup dar alanlarda rahatlıkla hareket eder. Sade, şık, rahat, güvenli ve ayarlanabilir özellikli oluşu ile sınıfının en çok tercih edilen akülü tekerlekli sandalye modellerinden biridir.
Akülü tekerlekli sandalyenin kullanıcısına uyum sağlaması son derece önemlidir. Güvenlik testlerinden geçen ve tam not alan ürünümüz hem kişiselleştirilebilir hem de güvenli kullanımlı bir üründür. Doğru hız ve denge kombinasyonu ile farkını hissettiren bir akülü tekerlekli sandalye araştırıyorsanız ürünümüzü mutlaka incelemelisiniz.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motor | 2 x 180 W |
| Akü | 2 x 45 Ah |
| Oturma Yeri Derinliği | 40 cm - 53 cm (Ayarlanabilir) |
| Oturma Yeri Genişliği | 43 cm - 55 cm (Ayarlanabilir) |
| Sırt Yatırma Açısı | -10° ile +30° arasında |
| Sırtlık Yüksekliği | 50 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 24 cm - 35 cm (Ayarlanabilir) |
| Ön Tekerlek | 12” |
| Arka Tekerlek | 12” |
| Toplam Uzunluk | 111 cm |
| Toplam Genişlik | 59 cm |
| Toplam Yükseklik | 101 cm |
| Ürün Ağırlığı | 81 kg |
| Maksimum Tırmanma Eğimi | 8,5° |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Maksimum Hız | 6 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 25 km |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |