Tükendi
Gelince Haber VerEngel tanımayan bir model olan Poylin P268 Arazi Tipi Akülü Tekerlekli Sandalye, adeta yolların efendisi hissini veren tam bir özgürlük cihazıdır. Hareket kısıtlılığı olan bireylerin engebeli arazilerde güvenle ilerlemesini sağlayan tam bir arazi canavarıdır. Çelik gövdesi, konforlu oturma bölgesi, ayarlanabilir baş-boyun desteği ve emniyet kemeri ile mükemmel özelliklere sahiptir.
Tam dolu şarj ile 40 km yol gidebilen ve 150 kg taşıma kapasitesi ile gücünü hissettiren ürünümüz, güçlü motorları ve kaptan koltuk özelliği ile sınıfının en iyi ürünlerinden biridir. Sırt açısının ayarlanabilir oluşu büyük bir konfor niteliğindedir. Ön ve arka aydınlatma sistemi ile gece sürüşlerinde güvenli olup hareketli kolçaklara, çıkarılabilir ayaklığa ve süspansiyon sitemine sahiptir.
Yüksek kapasiteli, güçlü çift motorlu ve yüksek kapasite akülü olan Poylin P268, yolda kalma endişesi olmadan uzun gezintiler yapabileceğiniz bir modeldir. Ortopedik kaptan koltuklu olan ürünümüz, LED aydınlatma sistemi ile güvenli bir kullanıma sahiptir.
Hayatınız düz bir zeminden ibaret değil, dağ-bayır gezintilerden de oluşuyorsa arazi tipi akülü tekerlekli sandalye tam size göredir. Doğada, sahilde ve engebeli arazilerde sorunsuz bir şekilde yol alabilir, gitmek istediğiniz her yere özgürce gidebilirsiniz. Her yönden kendinizi güvende hissedeceğiniz ve uzun gezintilerle hayatınıza renk getireceğiniz Poylin P268 aradığınız arazi tipi akülü tekerlekli sandalye olup istenen tüm özelliklere sahiptir.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motorlar | 2 x DC, 24V 450W |
| Akü | 2 x 12 V / 58 AH |
| Joystick | PG Joystick (İngiliz Menşeli) |
| Şarj Cihazı | 24V, 6 Amp Off-Board |
| Oturma Yeri Derinliği | 42 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 44 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 50 cm |
| Ön Tekerlek | 10" Havalı Lastik (Air Tire) |
| Arka Tekerlek | 14" Havalı Lastik (Air Tire) |
| Kolçak Yüksekliği | 25 cm |
| Ürün Ağırlığı | 90 kg |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 150 kg |
| Maksimum Hız | 12 km/s |
| Maksimum Engel Atlama | 15 cm |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 40 km |
| Maksimum Güvenli Eğim | 15° |
| Sırt Yatma Derecesi | 30° |
| Sırtlık Yüksekliği | 65 cm |
| Toplam Genişlik | 65 cm |
| Toplam Uzunluk | 125 cm |
| Toplam Yükseklik | 115 cm |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |