Tükendi
Gelince Haber VerAlman menşeili ve CE belgeli bir ürün olan DIETZ MINKO SW Akülü Tekerlekli Sandalye, iç ve dış mekanlarda hareket özgürlüğü sunmada yüksek performanslı bir üründür. Abartıdan uzak, sade, konforlu ve güvenli olup kullanıcısını yormaz. Sağlık durumu nedeni ile akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olanların beklentilerini kaliteli, pratik kullanımlı ve güvenli oluşu ile karşılar.
Fazla detaydan uzak, sade tasarımlı ve modern görünümlü olan ürünümüz, konforlu oturma minderi ve sırt şiltesine sahiptir. Küçük ön ve arka tekerlekleri ile dar alanlarda manevra kabiliyeti yüksektir. Anti-tipper tekerlekleri, katlanabilen ayaklıkları, hareketli kolçakları, refakatçi tutamaçları ve gece kullanımında aydınlatma LED'leri bulunur.
Hızlanırken sıçrama yapmayan, kontrollü şekilde hızı arttırılan, dengeli yol tutuşu ile güvenli bir kullanıma sahip olan akülü tekerlekli sandalye; sessiz çalışan motoru ve konforlu oturma bölgesi ile uzun süre tekerlekli sandalye kullanmak isteyenlerin aradığı tüm özelliklere sahiptir. Düz yollarda, kaldırımlarda, iç mekânlarda ve şehir içinde kullanım için uygun olup konforun ve güvenin ön planda tutulduğu bir akülü tekerlekli sandalyedir.
Alanların pişman olmadığı, hayatı kolaylaştıran ve hareket kısıtlılığı olan bireylerin hayatına hareket katan ürünümüz, günlük yaşama tam uyumlu bir akülü tekerlekli sandalye olarak sıkça tercih edilmektedir.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motorlar | 350 W |
| Akü | 2 x 12V / 45Ah AGM akü |
| Akü Ağırlığı | 29 kg |
| Oturma Yeri Derinliği | Min: 41 cm - Maks: 51.5 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | Min: 42.5 cm - Maks: 47.5 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 50 cm |
| Toplam Uzunluk | Min: 82 cm - Maks: 107 cm |
| Toplam Genişlik | Min: 61 cm - Maks: 70 cm |
| Toplam Yükseklik | Min: 96.5 cm - Maks: 101.5 cm |
| Ürün Ağırlığı | 93,5 kg |
| Maksimum Tırmanma Eğimi | 10,5 cm |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Maksimum Hız | 6 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 30 km |
| Dönüş Yarıçapı | 81,5 cm |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |