Tükendi
Gelince Haber VerSırtı yatar, ayakları kalkar özellikli arazi tipi bir ürün olan Poylin P288 Multi Fonksiyonel Akülü Tekerlekli Sandalye, zorlu arazi koşulları için üretilmiş bir akülü tekerlekli sandalyedir. Hem son derece güçlü hem de konforlu olup aynı zamanda kaptan koltuklu bir modeldir. Baş-boyun desteği, ayaklar kalkarken baldırları destekleyen yumuşak baldır desteği, konforlu oturma bölgesi ve ayarlanabilir özellikleri ile mükemmeldir.
Güçlü motorları, 40 km erim mesafesi, yüksek taşıma kapasitesi ve sağlam şasesi ile sınıfının en iyi ürünlerinden biri olan multi fonksiyonel akülü tekerlekli sandalye, sunduğu hareket özgürlüğü ile yürüme kısıtlılığı olan bireylere hayatı geri kazandıran çok özellikli bir üründür. Basit eylemler olan gezme, alışveriş, arkadaşlarla buluşma ve dışarıda hava alma; yürüme engelli biri için o kadar da kolay değildir. Hareket özgürlüğünü geri vererek onları hayata bağlayan ürünümüz, sırt yatar ve ayak kalkar özelliği ile uzun gezintilerde kullanıcının istediği zaman dinlenmesini sağlar. Böylece vücudun karşıladığı basınç dağılır ve bası yarası gibi olası ağrı ve sorunların ortaya çıkması engellenir.
Yokuş çıkarken bile stabil bir sürüş keyfi sunan Poylin P288, kontrollü hareket eden, dayanıklı bataryası ile hız kesmeden yoluna devam eden bir mobilite cihazıdır. Ayarlanabilir kolçakları, baş-boyun desteği, ayarlanabilir açılı sırt bölgesi, kullanışlı joystick'i ve konforlu oturma yeri ile istenen tüm özelliklere sahiptir.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motorlar | 2 x DC 24V, 450 W |
| Akü | 2 x 12V, 58 AH |
| Joystick | PG Joystick (İngiliz Menşeli) |
| Şarj Cihazı | 24V, 5 Amp |
| Oturma Yeri Derinliği | 42 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 42 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 50 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 65 cm |
| Toplam Uzunluk | 115 cm |
| Toplam Genişlik | 65 cm |
| Toplam Yükseklik | 125 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 25 cm |
| Ön Tekerlek | 10” Havalı Lastik |
| Arka Tekerlek | 14” Havalı Lastik |
| Ürün Ağırlığı | 105 kg |
| Maksimum Engel Atlama | 15 cm |
| Maksimum Güvenli Eğim | 15° |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 150 kg |
| Maksimum Hız | 12 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 40 km |
| Tilt Özelliği | Var |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |