Güçlü, konforlu ve güvenli bir akülü tekerlekli sandalye isteyenlerin tercihi olan Poylin P278 Ultra Güçlü Akülü Tekerlekli Sandalye, 150 kg taşıma kapasitesi ve yüksek erim mesafesi ile mükemmel özelliklere sahiptir. Güçlü motorları ve aküsü ile sınıfının en iyi modellerinden biri olup, konforlu oturma bölgesine ve ayarlanabilir baş-boyun desteğine sahiptir.
Kullanıcı transferini kolaylaştıran hareketli kolçakları, kaliteli bir dinlenme imkânı sunan sırt yatar özelliği ve geri devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerlekleri ile beklentilere en iyi şekilde cevap veren ürünümüz, göz alıcı tasarıma sahip ergonomik bir modeldir. Akülü tekerlekli sandalyemiz yokuşlarda zorlanmaz, engebeli zeminlerde kullanıcısına güven verir.
Sadece hareket etmekle kalmayan, kullanıcısına güven vererek hız kesmeden yoluna devam eden akülü tekerlekli sandalye, konfor odaklı tasarımı ve sağlam gövdesi ile farkını hemen hissettiren bir modeldir. Tek şarjla uzun mesafeler gidebilir, zorlu arazi koşullarında gezintilerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Ergonomik sırt desteği, baş-boyun desteği, dolaşım sistemine fayda sağlayan sırt yatar özelliği ve dengeli sürüş keyfi ile bir akülü tekerlekli sandalyeden çok daha fazlasıdır.
Ultra güçlü, uzun menzilli, yüksek taşıma kapasiteli, konforlu ve güvenli bir akülü tekerlekli sandalye arıyorsanız Poylin P278 tam size göredir. Akülü tekerlekli sandalyeniz biraz daha güçlü olsun, biraz daha konforlu ve güvenli olsun istiyorsanız tereddüt etmeden ürünümüzü satın alabilirsiniz.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motorlar | 2 x DC 24V, 600W |
| Akü | 2 x 12V, 75 AH |
| Joystick | PG Joystick (İngiliz Menşeli) |
| Oturma Yeri Derinliği | 55 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 45 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 57 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 63 cm |
| Toplam Uzunluk | 110 cm |
| Toplam Genişlik | 65 cm |
| Toplam Yükseklik | 120 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 25 cm |
| Ön Tekerlek | 10" Havalı Lastik |
| Arka Tekerlek | 14" Havalı Lastik |
| Ürün Ağırlığı | 117 kg |
| Maksimum Engel Atlama | 15 cm |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 150 kg |
| Maksimum Hız | 12 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 50 km |
| Maksimum Güvenli Eğim | 15° |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |