Tükendi
Gelince Haber VerKaptan koltuk, sırt yatar ve ayak kalkar özellikli olan DIETZ SANGO Advanced MWD SEGO Comfort Akülü Tekerlekli Sandalye, 160 kg taşıma kapasitesi ile sınıfının en güçlü ve konforlu modellerinden biridir. Kullanıcıyı yormayan, verdiği güven hissi ile gün boyu rahatlık sağlayan ürünümüz; yüksek konforu, kişiselleştirilebilir yapısı ve güçlü sürüş performansı ile çok beğenilmektedir.
Alman mühendislik harikası bir akülü tekerlekli sandalye ile tanışmak isterseniz aradığınız ürünü buldunuz. CE belgeli ve yüksek güvenlik standartlarına sahip olan ürünümüz, recline (yaslanma) ve lift (oturma yüksekliği ayarı/asansör) özellikli olup gün boyu kullanıcı ihtiyacına göre farklı pozisyonlarda ayarlanabilen bir üründür.
Baş-boyun desteği, konforlu oturma bölgesi, geri devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerlekleri ve ayarlanabilir özellikleri ile kusursuzdur. Oturma pozisyonunun ayarlanabilmesi vücudun maruz kaldığı basıncı dağıtmakta, bası yarası ve ağrı gibi sorunların engellenmesini sağlamaktadır. Kan dolaşımını destekleyen, 30 km erim mesafesi ile uzun gezintilere imkân veren ve süspansiyon sistemi ile sarsıntıları hissettirmeyen bir akülü tekerlekli sandalye olarak hareket kısıtlılığı olan bireylerin hayatına istediği hareket özgürlüğünü getirecek bir üründür.
Sağlam çelik şaseli, kişiselleştirilebilir özellikli, yüksek taşıma kapasiteli, konforlu, güvenli kullanımlı ve kalite belgeli bir akülü tekerlekli sandalye ile tanışmaya hazır olun.
| Gövde | Çelik gövde |
| Akü | 60 Ah |
| Oturma Yeri Derinliği | 42 cm - 56 cm (Ayarlanabilir) |
| Oturma Yeri Genişliği | 42 cm - 54 cm (Ayarlanabilir) |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 39 cm - 48 cm (Ayarlanabilir) |
| Sırtlık Yüksekliği | 57 cm |
| Ön Tekerlek | 14” |
| Arka Tekerlek | 9” |
| Toplam Uzunluk | 107 cm |
| Toplam Genişlik | 70 cm |
| Ürün Ağırlığı | 158,5 kg |
| Maksimum Tırmanma Eğimi | 10° |
| Maksimum Engel Aşma | 6 cm |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 160 kg |
| Sırt Açısı (Recline) | 90° – 120° |
| Maksimum Hız | 12,5 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 30 km |
| Fren Sistemi | Elektromanyetik fren sistemi |