Tükendi
Gelince Haber VerHareket kısıtlılığı yaşayan bireylerin karşılaştığı engeller sadece ulaşım veya bir yerden bir yere gitmek değildir. Birçok engelle karşılaşan bireyler özellikle göz hizasında olmayı ve yüksekteki nesnelere ulaşmayı ister. Diğerleri ile göz hizasında iletişimde olmak, yani ayağa kalkabilmek artık Poylin P301 Ultra Lüks Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye ile mümkün. Adeta teknoloji harikası olan ürünümüzde teknik özellikler ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonlar oldukça fazladır.
Kapsamlı bir mobilite çözümü sunan Poylin P301, en donanımlı akülü tekerlekli sandalyelerden biri olup günlük yaşam konforunu üst seviyelere taşımaktadır. Sosyal ve fiziksel olarak kullanıcıyı destekleyen, ayağa kaldırma fonksiyonu ve tilt özelliği ile kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olan bir modeldir. Ayarlanabilir baş-boyun desteği mevcuttur. Sırt yatar-ayak kalkar özelliği ile kaliteli bir dinlenme imkânı sunar. Baldır desteği ile kullanıcıya destek olurken, konforlu oturma bölgesi ile gün boyu kullanıcının rahat bir şekilde oturmasını sağlar.
Asansörlü bir akülü tekerlekli sandalye olan ürünümüz, kademeli olarak ayağa kalkmakta ve yine kademeli olarak sırt yatırma özelliği bulunmaktadır. Taşıma kapasitesi ve erim mesafesi olarak da yüksek performanslı olup hayatı kolaylaştırmada sınıfının en iyi modellerinden biridir. Pozisyon değişiminin tüm avantajlarını yaşayacağınız ürünümüz hem konforlu ve güvenli, hem de sağlıklı ve keyiflidir. İç ve dış mekânlarda güvenle kullanabilir, ultra lüks ve ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalyenizle hayatınızı ummadığınız kadar kolaylaştırabilirsiniz.
| Gövde | Çelik gövde |
| Motorlar | 2 x DC, 24 V 450 W |
| Akü | 2 x 12 V, 55 AH |
| Joystick | PG Joystick |
| Şarj Cihazı | 24V, 6 Amp |
| Oturma Yeri Derinliği | 45 cm |
| Oturma Yeri Genişliği | 45 cm |
| Oturma Yeri Yüksekliği | 55 cm |
| Sırtlık Yüksekliği | 55 cm |
| Toplam Uzunluk | 125 cm |
| Toplam Genişlik | 65 cm |
| Toplam Yükseklik | 110 cm |
| Kolçak Yüksekliği | 25 cm |
| Ön Tekerlek | 9” Havalı lastik |
| Arka Tekerlek | 14” Havalı lastik |
| Ürün Ağırlığı | 145 kg |
| Maksimum Engel Atlama | 15 cm |
| Maksimum Güvenli Eğim | 15° |
| Maksimum Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Maksimum Hız | 12 km/s |
| Erim (Menzil) Mesafesi | 40 km |
| Ayağa Kalkma Fonksiyonu | Var |
| Tilt Özelliği | Var |
| Asansör | Var |